• Zmeňme spolu piatok 13. na lepší deň, Deň narcisov

Deň narcisov je jedinou verejnoprospešnou finančnou zbierkou Ligy proti rakovine. V uliciach miest a obcí Slovenska prebieha len jeden deň v roku.

Deň narcisov sa tento rok nesie v znamení Zmeňme spolu piatok 13. na lepší deň, Deň narcisov

V piatok, 13. apríla 2018, Vás v našej škole oslovia dobrovoľníci Ligy proti rakovine v svetlomodrých tričkách so zapečatenými pokladničkami, vaši spolužiaci a ponúknu Vám žltý narcis – kvet symbolizujúci samotnú zbierku, ale i morálnu pomoc a spolupatričnosť s tými, ktorí s ochorením bojujú.

Vieme, že nebudete ľahostajní k problémom a bolestiam iných! Zákerná choroba môže postihnúť kohokoľvek z nás! Vopred ĎAKUJEME !!

Tím žiakov - dobrovoľníkov ZŠ s MŠ Hrušov

Naši dobrovoľníci budú vykonávať zbierku v obciach: Hrušov, Vinica, Čelovce a Cerovo.

Mgr. Anna Brlošová

koordinátorka zbierky