• VIANOČNÉ PRÁZDNINY 2023

• Vianočné prázdniny podľa MŠVVaŠ pre žiakov ZŠ začínajú 23. decembra 2023 a končia 7. januára 2024. Začiatok vyučovania po prázdninách bude 8. januára 2024 (pondelok).

PREVÁDZKA MATERSKEJ ŠKOLY bude v dňoch od 27. decembra 2023 do 5. januára 2024 ZATVORENÁ.

Nástup všetkých žiakov a detí do svojich tried bude riadne od pondelka 8.januára 2024.

Všetkým rodinám prajeme požehnané Vianoce.

• Pozvánka na stretnutie s Mikulášom

• Obecná samospráva pozýva všetky deti v piatok, 8.12.2023 o 18:30 na stretnutie s Mikulášom pri obecnom vianočnom stromčeku, ktorý spoločne rozsvietime.

Ing. Mária Augustínová

starostka obce

• Oznam

• Oznam pre rodičov detí v hmotnej núdzi alebo rodiny, ktorých príjem nedosahuje sumy životného minima

Žiadame týchto rodičov, aby z dôvodu poskytnutia dotácie na školské potreby pre ich deti požiadali Úrad práce sociálnych vecí a rodiny, odbor sociálnych vecí  vo  Veľkom Krtíši,        ( Madácha 2, 990 01 Veľký Krtíš ),  alebo Vysunuté pracovisko Vinica,  ( Cesta slobody 466, 991 28 Vinica )  o posúdenie príjmu ich domácnosti a do 10.12.2023 navštívili uvedené pracovisko, ak tak ešte neurobili.

V prípade, že dané tlačivo – potvrdenie už máte doma, stačí toto tlačivo odovzdať p. učiteľke Anne Mihálikovej.

V Hrušove, 1.12.2023                                                               Mgr. Anna Miháliková