• Pozvánka na RZ

• Pozvánka na celoškolské a triedne rodičovské združenie

Milí rodičia, dovoľujeme si Vás pozvať na celoškolské rodičovské združenie,

ktoré sa uskutoční v pondelok, 14. januára 2019 o 14:30 hod.

v jedálni ZŠ s MŠ Hrušov, 497.

Program: voľby do rady školy z radov rodičov.

Mgr. Zoltán Brezovský

• Autobus dobrej vôle

• V dňoch 30. novembra a 1. decembra naši žiaci opäť vyrazia na dobročinné podujatie Autobus dobre vôle. DFSk Ragačinka tentokrát poteší ľudí v sociálnych zariadeniach na miestach ako je Rožňava, Liptovský Mikuláš, Mlynky Biele vody, Kráľova Lehota a iné.

Organizátormi tohto podujatia sú Hontiansko-ipeľské osvetové stredisko, Matica slovenská, obec a ZŠsMŠ Hrušov.

Z verejných zdrojov akciu podporil Fond na podporu umenia.

• Malí muzikanti

• Hontiansko-ipeľské osvetové stredisko pozýva deti, ktoré majú záujem o hudobný folklór regiónu Hont, na tvorivé dielne Malí muzikanti, ktoré sa budú konať v dňoch 16. - 21. júla v Hrušove. Súčasťou dielní bude aj škola tanca.

Prihlásiť sa môžete u Mgr. Anny Sásovej a Mgr. Anny Brlošovej do konca školského roka.

Hlavným partnerom podujatia je Fond na podporu umenia.