• Testovanie deviatakov T9

• Národný ústav certifikovaných meraní - NÚCEM - realizuje celoslovenské testovanie žiakov z predmetov SJL a MAT - Testovanie 9 - 2018. Hlavný termín testovania je streda, 21. marca 2018.

• 2 percentá

• Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše  Rodičovské združenie pri ZŠ s MŠ Hrušov.

Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
            • skvalitnenie vybavenia školy

Budeme radi, ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu.

Ak neviete, ako na to, poradíme Vám.

Fyzické osoby

Právnické osoby