• Oznámenie o vyhlásení výberového konania na miesto odborný zamestnanec – sociálny pedagóg

• Základná škola s materskou školou Hrušov, 497, 991 42 informuje o voľnom pracovnom mieste.

Voľné pracovné miesto:  odborný zamestnanec – sociálny pedagóg

Úväzok: 100 %

Nástup: od 03.09.2018

Požadované podmienky:

- dokumenty o splnení kvalifikačných predpokladov pre výkon práce odborného zamestnanca – sociálny pedagóg.

- životopis.

Žiadosť s uvedenými požadovanými dokladmi doručte na adresu Základná škola s materskou školou Hrušov v zalepenej obálke označenej „výberové konanie – sociálny pedagóg“ do 20.08.2018 do 12.00 hod.

V prípade nesplnenia uvedených požiadaviek pre zaradenie do výberového konania, bude uchádzač z procesu výberového konania vyradený.

Uchádzači budú na pohovor pozvaní telefonicky.

V Hrušove, 11.06.2018

Mgr. Zoltán Brezovský

riaditeľ školy

• Oznámenie o vyhlásení výberového konania na miesto odborný zamestnanec – školský špeciálny pedagóg

Voľné pracovné miesto:  odborný zamestnanec – školský špeciálny pedagóg

Úväzok: 100 %

Nástup: od 03. 09. 2018

Požadované podmienky:

- dokumenty o splnení kvalifikačných predpokladov pre výkon práce odborného zamestnanca – školský špeciálny pedagóg.

- životopis

Žiadosť s uvedenými požadovanými dokladmi doručte na adresu Základná škola s materskou školou Hrušov v zalepenej obálke označenej „výberové konanie – školský špeciálny pedagóg“ do 20.08.2018 do 12.00 hod.

Uchádzači budú na pohovor pozvaní telefonicky.

V Hrušove, 11.06.2018

Mgr. Zoltán Brezovský